27. maijs

PBLA aicina uz projekta “JĀbalso” atklāšanu

Pasaules Brīvo latviešu apvienība (PBLA) aicina uz priekšvēlēšanu projekta visiem balsstiesīgajiem Latvijas pilsoņiem ārpus Latvijas “JĀbalso” un tā mājaslapas www.jabalso.lv atklāšanu! Atklāšanas pasākums notiks tiešsaistē, platformā Zoom, 2. jūnijā plkst. 15.00 pēc Latvijas laika.

Šī gada 1. oktobrī norisināsies 14. Saeimas vēlēšanas un šā brīža drošības apstākļu dēļ ir īpaši svarīga visu Latvijas pilsoņu, tajā skaitā ārzemēs dzīvojošo, dalība vienā no galvenajiem demokrātijas stūrakmeņiem – vēlēšanām. Lai palīdzētu tautiešiem ārzemēs saprast balsošanas procesu un orientēties politisko partiju piedāvājumā, PBLA ar Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) atbalstu organizēs vairākas aktivitātes, kuru materiāli tiks vienkopus publicēti www.jabalso.lv.

2. jūnijā projekta vadītāja Kristīne Saulīte iepazīstinās ar plānotajām aktivitātēm un www.jabalso.lv atrodamo informāciju. PBLA aicina ikvienu pasākuma laikā uzdot sev interesējošos jautājumus par balsošanu Saeimas vēlēšanās no ārzemēm un projektu “JĀbalso”. Ļoti priecāsimies par jūsu ieteikumiem un vēlmēm www.jabalso.lv satura papildināšanai!

Pieslēgšanās informācija platformai Zoom:

Topic: www.jabalso.lv atklāšana
Time: Jun 2, 2022 15:00 Riga
Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/84161031996?pwd=SUZ2eHRKdExiV2czNjQ0ZnlsRWVLdz09
Meeting ID: 841 6103 1996
Passcode: 115982

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžets līdzekļiem. Par projekta “Priekšvēlēšanu projekts visiem balsstiesīgajiem Latvijas pilsoņiem ārpus Latvijas “JĀbalso”” aktivitāšu saturu atbild ārvalstu organizācijas “Pasaules Brīvo latviešu apvienība” pārstāvniecība.